Gücümüz

Altun Döküm, geniş ürün yelpazesi ile ülke çapında başarıya ulaşarak bulunduğu sektörlerde önde gelen markalar arasına girmiştir. Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile Alüminyum Döküm alanında uzmanlaşarak tüm üretim proseslerinde ÜRGE uygulamalarını özenle gerçekleştirmektedir. Uzmanlaştığı tüm alanlarda gerek tecrübeli ve profesyonel kadrosu, gerekse uluslararası teknoloji standartlarında üretimi ile enjeksiyon, alçak basınç kum, alçak basınç kokil, devirme gibi bir çok döküm yöntemini bünyesinde başarıyla uygulamaktadır. Dijital dönüşümününe yenilikçi bir şekilde daima geliştirerek devam eden Altun Döküm kalıp yapımında ön plana çıkan bir şirkettir. Tüm sektörlerde birlikte çalıştığı müşterilerinde, hammadde tedarikçisine yakınlığı sayesinde hızlı üretim ve hızlı dönüş yapması ile daima müşteri memnuniyetini önde tutan Altun Döküm, uluslararası geçerli kalite belgelerini alarak kalite ve başarısını tescillemiştir. Gelecek nesillere bilgili ve tecrübeli mühendisler yetiştirmeyi önemsediği için üniversitelerle düzenli olarak işbirliği sağlamaktadır. Çalışmış olduğu tüm ortaklarına sağlam ve sürdürülebilir sermaye yapısı ile güven sağlayan Altun Döküm, daima Dünya ve çevreye verdiği önem ile kaliteli ürünler üretmektedir. Gelecek nesillere temiz bir yaşam alanı bırakmak presibiyle çalışmalarını yıllardır sürdürmektedir.

Politikamız 

  • Müşterinin; kalite, termin, fiyat ve diğer tüm konularda memnuniyeti sağlamak.
  • Eğitime önem vererek ve motivasyonu artırarak etik değerlerimizden taviz vermeden çalışanların memnuniyetini sağlamak.
  • Tedarikçilerimize destek vererek kalite seviyelerini geliştirmek
  • Üretimde, yönetimde ve kontrolde çağdaş teknolojiyi takip etmek için insan, çevre ve ortam kaynaklarını düzenli kullanmak
  • Çalıştığımız çevrenin korunması konusunda ve iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlenmeyi sağlamak.
  • Sürdürülebilirlik için süreçlerimizin devamlı iyileşmesini sağlamak.
  • Uygulanabilir şartları yerine getirmek ve sistemi sürekli iyileştirmek.
  • Maliyeti ve fire oranlarını azaltarak şirketimizi daha verimli ve daha karlı hale getirmek.
  • Ülkemizin menfaatleri doğrultusunda en yüksek kaliteye ulaşmak, dışa bağımlılığı azaltmak ve uluslararası alanda rekabet edebilir olmak.